na rynku od 1993 roku

Kadry i płace – poufność i terminowość

Obsługa kadrowo-płacowa firm. Nowoczesne rozwiązania dla HR.

telefon

+48 530 236 236

Email

hr@completum.pl

BIUro

ul. Konstruktorska 12A bud D, 02-673 Warszawa

obsługa kadrowo-płacowa

Automatyzacja procesów HR

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania jednocześnie bazując na naszej biegłości w prawie pracy i wieloletnim doświadczeniu  w obsłudze kadrowo-płacowej.  Wprowadziliśmy e-rozwiązania, które są szczególnie doceniane przez menedżerów i kadrę zarządczą. 

lat doświadczenia

klientów

%

satysfakcja

Nowy wymiar HR

Nowoczesne rozwiązania: e-teczki, e-paski, pulpit menadżera, biznes analizy, raporty

na rynku od 1993 roku.

Nasza firma

Od ponad 25 lat wspieramy firmy w zakresie HR. Nasza specjalizacja to obsługa kadrowo-płacowa. Nasze biuro mieści się w Warszawie ale obsługujemy firmy z całej Polski. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zdalna obsługa nie jest problemem. Zobacz co możemy zaproponować Twojej firmie!

Completum HR

Nasi klienci o nas:

” jest specjalistą w swojej dziedzinie, a realizując zlecenia, daje dowód rzetelnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań, uwzględniając aktualny stan prawny.  Uwzględniając niezawodność, kompetencje i miły sposób bycia, możemy z całą pewnoście zarekomendować współpracę z firmą Completum.”

—BANK OF TOKYO-MITSUBISHI UFJ (Polska) S.A.

F.A.Q.

Często zadawane pytania:

dlaczego outsourcing kadr i płac się opłaca?

Przekazanie działu kadr i płac profesjonalnej firmie zewnętrznej to bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej firm. 

Korzyści dla firmy?

– profesjonalizm i aktualna specjalistyczna wiedza,

– terminowość

– optymalizacja zasobów

– redukcja kosztów

– redukcja stanowisk

– transfer odpowiedzialności 

Jakie nowoczesne rozwiązania wykorzystujecie?

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania: cyfryzację, dygitalizację. Więszkość rozwiązań mamy w chmurze, pracujemy na rekomendowanych systemach, współpracujących z systemami ZUS i US. Nowoczesne rozwiązania dają pracownikom dostęp online do informacji o wynagrodzenia, menadżerom elektroniczny dostęp do akt, możliwość szybkiego wyszukiwania informacji z teczek, szybką koordynację i komunikację z pracownikiem.

Co oznacza obsługa kadrowo-płacowa?

Obsługa kadrowo-płacowa to przekazanie firmie Completum całości lub cześci zadań związanych z administrowaniem kadr i naliczaniem wynagrodzeń. W ramach kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej firma Completum przejmuje wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, naliczaniem wynagrodzeń, składek i podatków, obowiązków wobec ZUS, US, PIP. 

Istnieje też możliwość wspólpracy i podzielenie obowiązków w ramach obsługi kadrowo-płacowej. Część z naszych klientów decyduje się na pozostawienie u siebie w firmie jednej składowej, np kadr a przekazniem firmie Completum płac. Wówczas dopracowujemy model współpracy tak żeby nasze działy działały spójnie i skutecznie.

 

Co to jest payroll?

Payroll, inaczej lista płac, to naliczanie wynagrodzeń wraz ze składkami i podatkami a także przesłanie do stosownych urzędów deklaracji. Payroll jest usługa często powierzaną firmom zewnętrznym, z uwagi na tajemnicę wynagrodzenia.

 

jak długo wasza firma istnieje?

Doradzamy w sprawach pracowniczych od 1993 roku, najpierw pod nazwa ANEKS, od 2008 roku pod nazwą Completum. Nasze biuro specjalizuje się w sprawach kadrowo-płacowych od samego początku istnienia. Niektórych klientów obsługujemy już nieprzerwanie od ponad 20 lat. 

outsourcing kadr i płac

Completum HR

COMPLETUM BABICZ I BABICZ SPÓŁKA JAWNA

NIP: 5342482358

KRS: 0000398018

FOX INTERNATIONAL SP.Z.O.O.

NIP: 5342646386

KRS: 0000944221

Outsourcing kadr i płac

Lista płac. Payroll Warszawa. Audyt kadrowo-płacowy Warszawa. Budowa działu HR.

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie: