Outsourcing płac

Naliczanie wynagrodzeń

Terminowe i skrupulatne. Ponad 25 lat doświadczenia. Outsourcing płac w Completum HR to pewne rozwiązania!

Wynagrodzenia

Składki ZUS

podatki

wypłaty

PAYROLL

Wynagrodzenia

Outsourcing płac (payroll) oznacza powierzenie Completum HR sporządzania listy płac. Usługa obejmuje: naliczanie wynagrodzeń, składek i podatków i przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla urzędów zgodnie z aktualnymi wymogami prawa i wewnętrznymi regulacjami firmy klienta.  Payroll to usługa, którą bardzo często wybierają nasi klienci z uwagi na pewność zachowania tajemnicy wynagrodzeń jak również dynamikę zmian przepisów. Prowadzimy payroll dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla korporacji, każdorazowo dopasowując model współpracy do potrzeb klienta. Współpracujemy również z firmami zagranicznymi, nieposiadającymi siedziby w Polsce, a zatrudniającymi pracowników na terytorium Polski. Obsługujemy klientów w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Usługa payroll obejmuje:

– prawidłowe i terminowe naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami z uwzględnieniem wewnętrznego systemu firmy;

– przygotowanie pasków wynagrodzeń w formie elektronicznej (e-paski);

– sporządzenie deklaracji do US i ZUS;

– obsługę dokumentów ubezpieczeniowych i migracje do programu Płatnik oraz przygotowanie deklaracji rocznych PIT.

outsourcing płac

Korzyści dla Klienta:

optymalizacja kosztów

optymalizacja zasobów

POUFNOŚĆ danych

tajenica wynagrodzeń

aktualna wiedza

terminowość

” Firma Completum SJ wykonuje swoje usługi z najwyższą starannością i przy zachowaniu odpowiednich procedur. Pracowników firmy cechuje profesjonalne podejście do wykonywanej pracy ze szczególnym uwzględnieniem poufności oraz bezpieczeństwa danych osobowych, a firma charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na potrzeby klienta.”

—BAWAG Leasing & Fleet Sp.z.o.o.

” … jest specjalistą w swojej dziedzinie, a realizując zlecenia, daje dowód rzetelnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań, uwzględniając aktualny stan prawny.   

Uwzględniając niezawodność, kompetencje i miły sposób bycia, możemy z całą pewnoście zarekomendować współpracę z firmą Completum.”

—BANK OF TOKYO-MITSUBISHI UFJ (Polska) S.A.

outsourcing kadr i płac

Completum HR

COMPLETUM BABICZ I BABICZ SPÓŁKA JAWNA

NIP: 5342482358

KRS: 0000398018

FOX INTERNATIONAL SP.Z.O.O.

NIP: 5342646386

KRS: 0000944221

Outsourcing płac

Lista płac. Payroll Warszawa. Obsługa kadrowo-płacowa. Doradztwo.

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie: