na rynku od 1993 roku.

O nas

Opiekujemy się kadrami nieprzerwanie od 1993 roku, pod nazwą Completum Sp.J. od 2011. Zmieniamy się, szkolimy, powiększamy nasz zespół by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zarządzanie kadrami i płacami jest szybsze, sprawniejsze i obciążone mniejszym ryzykiem błędu. Świadczymy usługi doradcze z zakresu prawa pracy, kompleksowo opiekujemy się sprawami pracowniczymi (outsourcing HR), lub współpracujemy z działami HR w firmie klientów dzieląc obowiązki zgodnie z ustaleniami. Najcześciej wybieraną usługą przez naszych klientów jest payroll – czyli naliczanie wynagrodzeń, składek i podatków, a także realizowanie wypłat. W ostatnim czasie wprowadziliśmy nową usługę – budowa działu HR u klienta, czyli pomoc w utworzeniu nowego działu HR wraz z wdrożeniem oprogramowania, migracją danych i szkoleniem pracowników.

Jakość, profesjonalizm i żelazna terminowość. 

Completum HR

Nasz zespół

Od ponad 25 lat opiekujemy się kadrami i płacami. Nasz zespół składa się z ponad 15 specjalistów od kadr i płac. Poniżej przedstawiamy wspólników Completum HR.

Ewa Babicz

Założyciel, wspólnik

Absolwentka SGH, specjalista prawa pracy. Opiekuje się kadrami nieprzerwanie od ponad 25 lat. Wybitny ekspert od spraw kadrowo-płacowych. Założyciel firmy i wspólnik firmy Completum.

 

Ola Bajon-Pietniczka

Wspólnik

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalista nowych rozwiązań, digitalizacji i modernizacji kadr i płac. Wspólnik  i przedstawiciel handlowy firmy Completum.

 

Automatyzacja procesów HR

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania jednocześnie bazując na naszej biegłości w prawie pracy i wieloletnim doświadczeniu  w dokumentacji kadrowo-płacowej.  Wprowadziliśmy e-rozwiązania, które są szczególnie doceniane przez menadżerów i kadrę zarządczą. 

lat doświadczenia

klientów

%

satysfakcja

” Firma Completum SJ wykonuje swoje usługi z najwyższą starannością i przy zachowaniu odpowiednich procedur. Pracowników firmy cechuje profesjonalne podejście do wykonywanej pracy ze szczególnym uwzględnieniem poufności oraz bezpieczeństwa danych osobowych, a firma charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na potrzeby klienta.”

—BAWAG Leasing & Fleet Sp.z.o.o.

outsourcing kadr i płac

Completum HR

COMPLETUM BABICZ I BABICZ SPÓŁKA JAWNA

NIP: 5342482358

KRS: 0000398018

FOX INTERNATIONAL SP.Z.O.O.

NIP: 5342646386

KRS: 0000944221

Outsourcing kadr i płac

Lista płac. Payroll Warszawa. Audyt kadrowo-płacowy Warszawa. Budowa działu HR.

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie: